A A A

Lady barowe i barki - meble do baru oraz do domu

Nasz sklep internetowy oferuje system mebli barowych, które można wykorzystać do aranżacji domu, baru czy kawiarni. Można je usytuować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Skutecznie wypełniają pomieszczenie dzięki systemom modułowym, a ich ergonomiczne kształty doskonale wpisują się w każdą powierzchnię. W połączeniu z krzesłami barowymi tworzą nowoczesne i przemyślane aranżacje. 

 

Meble barowe jako pomysł na oryginalny wystrój wnętrza

Trudno o bardziej klasyczny pomysł na ustanowienie funkcjonalnej granicy pomiędzy kuchnią i salonem niż lada barowa. Od tego jak to uczynimy, będzie zależeć charakter tych wnętrz. Praktyczne meble barowe do domu to rozwiązanie, które czyni pomieszczenie nowoczesnym. Dodatkowo chroni każdą kuchnię przed wzrokiem postronnych skutecznie odgradzając część kuchenną od gościnnej, jest jednocześnie wielofunkcyjnym meblem. Zastanawiasz się, czy lada powinna być dodatkowym blatem roboczym, wyspą czy może centrum sztuki barmańskiej? Ostateczny efekt będzie zależał od umiejscowienia mebla, jego wielkości, materiału, z jakiego jest wykonany, ale przede wszystkim od funkcji. Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom klientów, skomponowaliśmy naszą ofertę mebli barowych do domu i lokalów tak, by każdy mógł w pełni wykorzystać możliwości eleganckich w swojej prostocie produktów. Pomoc w odpowiednim umiejscowieniu i zastosowaniu ich w swoim wnętrzu znajdziecie w naszym sklepie online.

Nowoczesne lady barowe z ciekawą funkcją

Nowoczesne lady barowe to eleganckie meble w minimalistycznej formie. W ślad za tym idą powściągliwe formy, które efektownie prezentują się nie tylko w przestrzeni publicznej. Z powodzeniem można wykorzystać je także w domu. Niektóre z naszych modeli posiadają funkcję podświetlania, z dwoma rodzajami oświetlenia do wyboru (LED - zmieniające kolor lub LUCE - naturalnie białe), dzięki czemu klimatycznie iluminują mebel, zwłaszcza w połączeniu z blatami ze szkła hartowanego. Sprawdź już teraz naszą pełną ofertę!