A A A

Designerskie krzesła i fotele

W naszej ofercie znajduje się wiele produktów o niebanalnym kształcie oraz ciekawej kolorystyce. Nowoczesne krzesła i fotele mogą zostać wykorzystywane w gastronomii, w barze, restauracji, poczekalni, holu czy hotelu – możliwości jest wiele. Nasze nowoczesne krzesła wykonane są z wytrzymałych i łatwych w pielęgnacji tworzyw, pianek i tapicerek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Krzesła i fotele określane jako "designerskie" - czego można się po nich spodziewać?

"Design" - to wieloznaczny termin powszechnie wiązany ze wzornictwem. W podstawowym znaczeniu słowo tłumaczy się jako wygląd czegoś. Jednak wraz z rozwojem wzornictwa przemysłowego, pojawieniem się nowoczesnych projektów określenie "designerski" zostało pożyczone do nazwania rozwiązań innowacyjnych, nieszablonowych. Produkty designerskie zaskakują formą, funkcją, technologią wykonania. Krzesła i fotele – design (mimo obco brzmiącego epitetu) nadal są meblami służącymi do siedzenia, nie zmieniło się ich pierwotne przeznaczenie, ale zdecydowanie przeobraził się ich charakter. To, co zaskakuje i intryguje to niebanalny kształt, ciekawa kolorystyka, niezwykłe połączenia materiałów - słowem nowoczesność lub jak kto woli oryginalność mebli przeznaczonych do siedzenia.

Jak odmienić wnętrze gastronomii dzięki nowoczesnym krzesłom?

Aby odmienić wnętrze restauracji, pubu, czy kawiarni, nie musisz od razu przemalowywać ścian i wymieniać wszystkich mebli. Wystarczy czasem postawić kilka nowoczesnych hokerów barowych, przy stolikach ustawić zaskakujące formą lub intrygujące kolorem designerskie krzesła. Nie musisz się obawiać, że te odbiegające od tradycyjnych rozwiązań meble nie spełnią swojej funkcji użytkowej, zarówno designerskie fotele jak i krzesła są funkcjonalne, wytrzymałe, a także ergonomiczne tzn., że mimo niezwykłego wyglądu można wygodnie na nich usiąść i posiedzieć dłużej niż przysłowiową chwilę. Wiele modeli nadaje się do stosowania nie tylko wewnątrz lokalu, ale także na zewnątrz. Przystosowanych jest do sztaplowania (układania w stos), co znacząco ułatwia transport czy przechowywanie. Fotel design, krzesło design – to nowoczesność w dobrym tego słowa znaczeniu. Oryginalne meble do siedzenia w Twoim lokalu z pewnością zostaną zauważone i docenione przez klientów.

Nowoczesny design krzeseł - sprawdź co dla Ciebie mamy

Krzesła i fotele do gastronomii, obiektów użyteczności publicznej nie muszą być nudne. Z Demico wyposażysz i nadasz oryginalności każdemu wnętrzu bez wyjątku. Zapoznaj się z naszą ofertą, w tym także z naszymi krzesłami z poliwęglanu.