A A A

Stoły dla gastronomii

Wyposażamy restauracje, kawiarnie, hotele oraz galerie handlowe w stoły, krzesła oraz loże naszej produkcji. W ofercie Demi Co. znajdziecie szeroki wybór stołów, które sprawdzą się doskonale w miejscach użyteczności publicznej, gdzie liczy się design, jakość i solidność wykonania. Stoły są jednym z podstawowych elementów wystroju, bez których trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie punktów gastronomicznych. 


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy dla Ciebie stół. Szeroki wybór kolorów, kształtów, wielkości i materiałów wykonania pozwoli znaleźć Ci coś dla siebie. Przejrzyj, porównaj i podejmij decyzję, dzięki której wzbogacisz wnętrze Twojego lokalu, hotelu, biura, sali konferencyjnej i bankietowej o stoły, bez których nie w sposób się obyć. W kategorii stoły znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz poszukując produktu dla siebie.

Produkujemy stoły drewniane, fornirowane, metalowe, nowoczesne designerskie czy stylizowane, z blatem z melaminy, laminatu HPL czy kompaktu, odporne na zarysowania. Zobacz, jak bogata jest oferta naszych stołów i dopasuj je do swojego wnętrza. Wybierz stół, który będzie podstawą wyposażenia Twojego wnętrza na wiele lat.

W ofercie produkcyjnej Demi Co. mamy nie tylko stoły do wnętrz, ale również modele nadające się na zewnątrz, odporne na warunki atmosferyczne, które pozwolą urządzić ogródek gastronomiczny czy ogródek piwny i nadać mu niepowtarzalny klimat.

Żadna sala konferencyjna czy bankietowa nie może funkcjonować bez stołu. W naszej ofercie znajdziesz stoły konferencyjne i bankietowe w różnym kształcie i rozmiarze, produkowane z różnych materiałów, a możliwość składania i składania stołów w sztos, ich sztaplowanie, pozwoli zaoszczędzić miejsce w momencie przechowywania nieużywanych w danym momencie stołów.
Do stołów konferencyjnych proponujemy również wykonywane przez nas na zamówienie, na miarę, wózki do przewozu oraz przechowywania stołów.

Zapraszamy również do zapoznania się z nasza oferta krzeseł do stołów oraz loży.