A A A

Styl Klasyczny

Styl klasyczny - ponadczasowość mebli z drewnaStyl klasyczny – ponadczasowy i zawsze elegancki. Meble z tego nurtu charakteryzuje uniwersalny kształt, tradycyjne kolory i materiały oraz praktyczność czy solidność wykonania. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób, ceniących sobie prostotę, wygodę i przywiązanie do tradycji, jak i dla eksperymentujących z aranżacją wnętrz, zmieniając często kolory ścian, dodatki i dekoracje. Klasyczne meble nie wychodzą z mody, dobrze się prezentują i są ponadczasowe.

Przykładem mogą być drewniane komody, proste sosnowe łóżko, duże, z niewielką ilością zdobień stoły, pojemne szafy i solidne dębowe ławy, które idealnie dopasują się do klimatu każdego wnętrza. Pozwalają na realizację najbardziej odważnych pomysłów, zarówno pod względem kolorystyki, jak i łączenia różnych deseni, faktur i surowców.


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Drewno to materiał, który świetnie prezentuje się zarówno w zestawieniu z naturalną skórą, szkłem czy plastikiem, dlatego jeśli decydujemy się w przyszłości na bardziej radykalne zmiany w mieszkaniu, to meble te stanowić będą wdzięczny materiał do obróbki: malowanie, woskowanie, postarzanie ... Bez trudu zmienimy ich charakter, wymieniając uchwyty do szafek, zmieniając tapicerkę czy kolor. Pozwala to wykorzystać ulubione meble dostosowując je do stylu w jakim aktualnie urządzamy swój dom, a ich wysoka jakość pozwala nie rozstawać się z nimi przez długie lata.