A A A

Styl Industrialny

W tej stylizacji najlepiej sprawdzają się uniwersalne biele i chłodne odcienie szarości, które optycznie powiększą wnętrze. Konretną ścianę lub jej fragment można ozdobić strukturą imitującą mur, betonem, pomalować na mocny kolor lub uzupełnić aranżację dodatkami w intensywnych, nasyconych barwach, kojarzących się z fabryką i przemysłem. Ważną rolę w realizacjach w stylu loft odgrywają elementy metalowe oraz takie, które nadadzą całemu wnętrzu industrialny charakter: kable, rury, stary sejf, metalowa szafka na ubrania, obrotowy taboret czy regał na kółkach będą oryginalnym i stylowym uzupełnieniem aranżacji. Aranżacja zyska ciekawy charaktery, jeśli we wnętrzach zagości nowoczesny, minimalistyczny design – modernistyczny fotel lub stolik kawowy doskonale sprawdzą się w industrialnym wnętrzu. 

  


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Pokazane produkty są tylko cześcią naszej szerokiej oferty mebli w stylu industrialnym. O więcej zapytaj  w dziale sprzedaży.