A A A

Blaty do stołów restauracyjnych, kawiarnianych i domowych

Producent blatów Demico.pl produkuje blaty na zewnątrz jak i do wewnątrz. Zamawiając u nas blat możemy wykonać go dla Państwa w dowolnym kształcie, rozmiarze oraz kolorze. Blaty do stołów produkujemy z najwyższej klasy materiałów. Blaty do restauracji naszej produkcji, ze względu na swoją wytrzymałość oraz ponadczasowy charakter będą służyły długie lata. Nasze blaty stołowe mają wiele wariantów w tym takie które charakteryzują się trwałością, odpornością na zarysowania lub wilgoć. Dzięki najwyższej jakości materiałom blaty nie ulegają wygięciom, nie butwieją oraz nie pleśnieją. Są również odporne na różnego rodzaju środki chemiczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Polecamy również sprawdzić krzesła i fotele dostępne w ofercie Demico!


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Zastanawiasz się, dlaczego w jednym lokalu gastronomicznym zawsze jest tłoczno, inne zieją pustką? Z pewnością na ten stan ma wpływ wiele czynników i nie zawsze chodzi o smaczne jedzenie i miłą obsługę. Wiele zależy od wystroju wnętrza i mebli, których zadaniem jest nie tylko pasować do aranżacji i wyglądać estetycznie, ale spełniać funkcje użytkowe. W restauracji, kawiarni, barze, ale także hotelu, sali konferencyjnej czy szkolnej klasie stół jest meblem najważniejszym. Szczególnie jego tzw. robocza część - blat stołowy. To przy nim zasiadają goście, przy nim toczą się rozmowy, służą do wygodnego spożywania posiłków, spędzania czasu w przyjemnej atmosferze, pracy. Blaty stołowe to ten elementy wyposażenia wnętrz, od których wyglądu i funkcjonalności zależy między innymi powodzenie lokalu gastronomicznego i postrzeganie firmy.

Jakie blaty do stołów wybrać?

Przede wszystkim takie, które będą pasować do wnętrza. Liczy się wielkość, kształt, materiał z jakiego blat jest wykonany, kolorystyka. Do wnętrz w stylu nowoczesnym i minimalistycznym sprawdza się blaty z ze szkła hartowanego lub z tworzyw sztucznych. Do klasycznych, skandynawskich i w stylu wiejskim – blaty drewniane. Blaty metalowe do przestrzeni industrialnych, a kamienne do wysublimowanych. W Demico bez problemu zakupisz blaty stołowe, które wpasują się w aranżację lokalu i będą przysłowiową kropką nad "I" w wystroju.

Do zastosowań komercyjnych liczy się funkcjonalność i trwałość blatów

Innych blatów będziemy potrzebowali do wnętrza restauracji, innych do ogródka. Blaty restauracyjne, kawiarniane, barowe wewnątrz lokalu powinny być odporne na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę, a także stosowanie środków czyszczących. Zewnętrzne dodatkowo muszą podołać działaniu niskich i wysokich temperatur, wilgotności, nasłonecznieniu. W lokalach gastronomicznych liczy się funkcjonalność i wytrzymałość blatów.

Demico – z nami wybór odpowiednich blatów do stołów nie stanowi problemu

Bogata oferta produktów, otwartość na potrzeby klientów - sprawdź, co możemy Ci zaproponować!