A A A

Hokery barowe do Twojego lokalu

Specjalistyczny taboret używany w punktach usług gastronomicznych, barach itp. to hoker. W kategorii hokery naszego sklepu znajdziesz hokery drewniane, metalowe, plastikowe lub rattanowe. Oferujemy także hokery składane. Wybierz interesującą Cię kategorię i zobacz naszą ofertę!


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Wysokie i niskie hokery do baru

W barze się siedzi, odpoczywa i bawi. W barze niezbędne są więc wygodne hokery barowe. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które dopasujesz do stworzonej przez Ciebie koncepcji baru. Niezależnie od tego, czy chodzi o wnętrze nowoczesne, w stylu brytyjskiego pubu czy tradycyjnej polskiej kawiarni.

Hokery metalowe, drewniane i rattanowe są zaprojektowane ze smakiem, tak aby spełniały najbardziej nawet wyśrubowane wymagania estetyczne. Dzięki temu możesz wybierać spośród wyjątkowych hokerów i stołków, które dodadzą do wnętrza Twojego baru jeszcze więcej klasy i szyku.

Postaw na jakość krzeseł do baru

Hokery barowe z naszej oferty to produkty wysokiej jakości, odporne na działanie czynnika ludzkiego. Wybierz dla siebie te najlepiej dopasowane do potrzeb spośród 450 propozycji w ofercie sklepu Demi Co.

W naszej ofercie znajdują się także niskie hokery do blatu kuchennego.