A A A

Blaty antybakteryjne

Bakteriobójcze działanie jonów srebra zostało już udowodnione naukowo. Wystarczyło więc opracować taką technologię, by dało się zastosować powłoki antybakteryjne w przemyśle meblarskim. I tak powstały blaty antybakteryjne, które z powodzeniem można zastosować w miejscach narażonych na szczególną ekspansję drobnoustrojów, bez obaw, że zaszkodzą ludzkiemu zdrowiu. Blaty z powłoką antybakteryjną gwarantują stałą i niezawodną ochronę przed szkodliwymi mikroorganizmami i nie wywołują skutków negatywnych dla organizmu człowieka (co potwierdza certyfikat Sanitized). Są to blaty wykonane z laminatu HPL: trwałe, wytrzymałe i odporne na intensywne użytkowanie, na wysokie i niskie temperatury, wilgoć, a przy tym powłoka antybakteryjna daje im dodatkowy atut – niszczenie mikrobów.


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Wszędzie tam, gdzie higiena jest priorytetem – blaty antybakteryjne

Bakterie towarzyszą człowiekowi na każdym kroku. Jedne są naszymi sprzymierzeńcami, inne wręcz przeciwnie. I to właśnie z unicestwieniem tych szkodliwych mamy zwykle problem, tym bardziej, że w wielu miejscach znajdują one idealne środowisko do bytowania i rozmnażania się. I niestety, są to miejsca, w których nie możemy pozwolić na ich obecność. Wbrew pozorom, to nie w łazience, ale na blatach roboczych: w domach, w lokalach gastronomicznych, biurach, bakterie czują się wyśmienicie. Wiele środków bakteriobójczych nie nadaje się do stosowania w kontakcie z żywnością i człowiekiem, dlatego należało poszukać rozwiązania, które byłoby skuteczne w walce z drobnoustrojami a przy tym bezpieczne dla ludzi i środowiska.

Estetyczny, funkcjonalny i antybakteryjny blat kuchenny – rozwiązanie na miarę potrzeb XXI wieku

Do lokalu gastronomicznego, mieszkania, w miejscach użyteczności publicznej - wszędzie tam, gdzie bakterie czują się doskonale, blaty antybakteryjne to skuteczny sposób na ochronę ludzkiego zdrowia. W Demico kupisz blaty z powłoką antybakteryjną na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy!