A A A
 

Zastanawiasz się, dlaczego w jednym lokalu gastronomicznym zawsze jest tłoczno, inne zieją pustką? Z pewnością na ten stan ma wpływ wiele czynników i nie zawsze chodzi o smaczne jedzenie i miłą obsługę. Wiele zależy od wystroju wnętrza i mebli, których zadaniem jest nie tylko pasować do aranżacji i wyglądać estetycznie, ale spełniać funkcje użytkowe. W restauracji, kawiarni, barze, ale także hotelu, sali konferencyjnej czy szkolnej klasie stół jest meblem najważniejszym. Szczególnie jego tzw. robocza część - blat stołowy. To przy nim zasiadają goście, przy nim toczą się rozmowy, służą do wygodnego spożywania posiłków, spędzania czasu w przyjemnej atmosferze, pracy. Blaty stołowe to ten elementy wyposażenia wnętrz, od których wyglądu i funkcjonalności zależy między innymi powodzenie lokalu gastronomicznego i postrzeganie firmy.

Jakie blaty do stołów wybrać?

Przede wszystkim takie, które będą pasować do wnętrza. Liczy się wielkość, kształt, materiał z jakiego blat jest wykonany, kolorystyka. Do wnętrz w stylu nowoczesnym i minimalistycznym sprawdza się blaty z ze szkła hartowanego lub z tworzyw sztucznych. Do klasycznych, skandynawskich i w stylu wiejskim – blaty drewniane. Blaty metalowe do przestrzeni industrialnych, a kamienne do wysublimowanych. W Demico bez problemu zakupisz blaty stołowe, które wpasują się w aranżację lokalu i będą przysłowiową kropką nad "I" w wystroju.

Do zastosowań komercyjnych liczy się funkcjonalność i trwałość blatów

Innych blatów będziemy potrzebowali do wnętrza restauracji, innych do ogródka. Blaty restauracyjne, kawiarniane, barowe wewnątrz lokalu powinny być odporne na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę, a także stosowanie środków czyszczących. Zewnętrzne dodatkowo muszą podołać działaniu niskich i wysokich temperatur, wilgotności, nasłonecznieniu. W lokalach gastronomicznych liczy się funkcjonalność i wytrzymałość blatów.

Demico – z nami wybór odpowiednich blatów do stołów nie stanowi problemu

Bogata oferta produktów, otwartość na potrzeby klientów - sprawdź, co możemy Ci zaproponować!