A A A

Krzesła nietapicerowane o stelażu drewnianym

Meble to ważny element wystroju każdego wnętrza. Pełnią istotną rolę nie tylko w restauracjach, ale także w punktach gastronomicznych, hotelach, biurach, miejscach użyteczności publicznej. Szczególnie wybór krzeseł, które odpowiadają za klimat wnętrza i wygodę odwiedzających nie powinien być dziełem przypadku.

 

Drewniane krzesła nietapicerowane nigdy nie wychodzą z mody

Wybierając krzesła do gastronomii czy innych miejsc użyteczności publicznej musimy pamiętać, że powinny one tworzyć z innymi meblami spójną całość. Dostępność różnego rodzaju krzeseł jest dzisiaj bardzo duża i ich wybór bywa z tego powodu nie taki oczywisty. Najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku okazują się klasyczne rozwiązania, czyli krzesła drewniane bez tapicerki.

Drewno to materiał szlachetny, którego cechą jest ponadczasowy urok. Nietapicerowane krzesła drewniane świetnie odnajdują się praktycznie w każdym stylu aranżacyjnym. Tym bardziej, że ich kształt, forma, kolorystyka potrafi zaskoczyć. Krzesła w jasnej i ciemnej kolorystyce, z finezyjnym oparciem, zakrzywionymi nóżkami czy zupełnie proste minimalistyczne formy – w naszym sklepie bez problemu znajdziesz drewniane krzesła nietapicerowane dzięki którym stworzysz niepowtarzalny klimat w każdym wnętrzu.

"Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia"

Przysłowie to można odnieść do wielu sytuacji, w tym wygody i komfortu jakie powinno zapewnić krzesło do restauracji, kawiarni i innych miejsc, w których czas spędzamy siedząc. Drewniane krzesło bez tapicerki wcale nie musi być niewygodne. I nie jest. Współczesne krzesła drewniane są odpowiednio wyprofilowane, posiadają ergonomiczny kształt pozwalający ciału odpocząć podczas siedzenia.

Gdy liczy się wytrzymałość i trwałość

Drewniane krzesła nietapicerowane będą dobrym wyborem. Wyjątkowo dobrze znoszą częste użytkowanie, są solidne, mocne i przede wszystkim proste w utrzymaniu czystości. Dzięki drewnianym krzesłom dostępnym w naszym sklepie każde miejsce nabierze wyjątkowego charakteru, a siedzenie na nich okaże się przyjemnością.

Dostępne są także krzesła tapicerowane.