A A A

Bary i barki ogrodowe

Kiedy tylko aura sprzyja spędzaniu czasu "pod chmurką", życie towarzyskie z wnętrz pubów, restauracji i kawiarni przenosi się do ogródków. Tętniące życiem ogrody i ogródki (nie tylko restauracyjne) to dziś powszechny widok. Wiadomo - sercem lokali tego typu, które jak magnes swoją aranżacją przyciągają stałych i nowych bywalców są lady barowe i barki. Czy takie "centrum" można stworzyć w ogrodzie? Jak najbardziej. Wystarczy przenieść meble barowe do ogródka. Producenci wyposażenia restauracyjnego wyszli potrzebom naprzeciw i dziś możemy zaopatrzyć się w ladę barową, która sprawdzi się nie tylko wewnątrz lokalu, ale z powodzeniem posłuży jako ogrodowy bar.

 

Jak zaskoczyć zaproszonych gości organizując imprezę w ogrodzie?

Wszelkiego typu usługi gastronomiczne mogą być świadczone w różnych lokalizacjach. Coraz częściej są to ogródki (mniejsze i większe, będące własnością prywatną lub organizatora). By przyciągnąć klientów trzeba się postarać. Podświetlana lada barowa czy barek wieczorową porą wygląda bardzo klimatycznie. Z pewnością meble barowe do ogródka ułatwiają pracę i będą pozytywnym zaskoczeniem dla zaproszonych gości.

Jaki barek ogrodowy (ladę) wybrać?

Proponujemy niezwykle wytrzymałe, łatwe w przenoszeniu i utrzymaniu czystości meble włoskiego producenta Pedrali. Wykonane z polietylenu lady barowe nadają się do stosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Wersje proste, narożne, modułowe - u nas znajdziesz barową ladę ogrodową na miarę swoich potrzeb. Przenośny bar to hit, w który warto zainwestować - potrafi rozkręcić biznes. Jeśli szukasz inspiracji i nowoczesnych rozwiązań, by zadowolić coraz bardziej wymagających klientów i wyprzedzić konkurencję - jesteś w dobrym miejscu.