A A A

Stoliki i ławy do poczekalni

Klient jest najważniejszy. Bez względu na to jaką branżę reprezentujesz, dbałość o komfort odwiedzających, kontrahentów, klientów, partnerów biznesowych jest podstawą sukcesu. Zadbaj o to, by już w poczekalni czuli, że są dla Ciebie ważni.

Wygodne miejsca do siedzenia i funkcjonalne stoliki do poczekalni - pierwsze wrażenie jest istotne

Nikt z nas nie lubi czekać. Szczególnie, kiedy czas oczekiwania się wydłuża, a my z niecierpliwością przestępujemy z nogi na nogę, bo w holu nie ma zorganizowanej przestrzeni dla odpoczynku. O ile przyjemniej upływa czas, kiedy wygodnie siedzimy a na stoliku w poczekalni czekają na nas gazety czy filiżanka kawy. Miejsce do siedzenia to nie wszystko. Stoliki do holu to funkcjonalne rozwiązanie, które wraz z wygodnymi fotelami tworzą strefę komfortu. Możemy na stolik odłożyć teczkę, położyć na nim dokumenty, postawić kubek z wodą. Dobrze zaaranżowane poczekalnia, hol ma istotny wpływ na to, jak postrzegana zostanie firma. Pierwsze wrażenie jest ważne.

 

Stoliki do poczekalni – wykorzystaj ich przestrzeń na prezentację Twojej działalności

Stoliki do poczekalni można wykorzystać także jako miejsce do promowania firmy, branży, marki. Wystarczy umieścić na nich gazety branżowe, ulotki reklamowe, materiały promocyjne.

Jaki stolik do poczekalni wybrać?

Pamiętaj o tym, że meble w poczekalni czy holu powinny tworzyć spójną całość. Stolik musi więc wpisywać się w ogólną koncepcję aranżacji. Charakter wnętrza tworzy jego wyposażenie. W klasycznych wnętrzach dobrze prezentują się stoliki do holu drewniane. W nowoczesnych i industrialnych sprawdzą się stoliki kawowe do poczekalni ze szklanym blatem, wsparte na metalowych nogach blaty z tworzyw sztucznych. Wybierając kształt, rozmiar, kolor i design stolików należy wziąć pod uwagę wielkość przestrzeni do zagospodarowania i koncepcję wystroju. Bez względu na to, jakich stolików do poczekalni potrzebujesz – Demico ma je dla Ciebie.