A A A

Kosze, wieszaki i parasolniki do holu i poczekalni

Kosze, wieszaki, parasolniki - ich rolę doceniamy w momencie, kiedy stajemy przed dylematem "gdzie odłożyć płaszcz i odstawić parasol". Prawdopodobnie każdy z nas znalazł się kiedyś w takiej sytuacji, nie tylko w przestrzeni domowej, ale biurze, restauracji, poczekalni i wielu innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie należałoby przed wejściem do właściwej sali zdjąć odzież wierzchnią.

 

O ile latem, przy dobrej pogodzie praktycznie nie zauważamy braku tego typu elementów wnętrz, to w chłodniejsze pory roku ich brak może być frustrujący. Brak kosza czy innego pojemnika na odpadki to niemała wpadka właściciela czy zarządcy obiektu, o czym z pewnością przypomną mu byle gdzie porzucane śmieci. Nic tak nie psuje wizerunku firmy jak porozwieszane na krzesłach ubrania, nic bardziej nie zniechęca do odwiedzin lokalu gastronomicznego, instytucji kulturalnych itp. jak brak miejsca na pozostawienie odzieży wierzchniej. Dlatego aranżując wnętrza w obiektach użyteczności publicznej, hotelach, punktach gastronomicznych, biurach, poczekalniach nie możemy zapominać o tak istotnym dla komfortu odwiedzających, dla zachowania porządku i ładu wyposażeniu w postaci wieszaków, parasolników i koszy.

Zorganizuj przestrzeń (w holu, poczekalni, biurze) z praktycznymi i designerskimi wieszakami na odzież wierzchnią z naszego sklepu

Stojące, mobilne, mocowane do ściany - na kilka sztuk odzieży i dużo więcej - wieszaki metalowe i drewniane - klasyczne i oryginalne w formie – u nas każdy znajdzie praktyczny, a także niebanalny model wieszaka pasujący do wnętrza, w którym zamierzamy go postawić. Także parasolniki – nowoczesne i klasyczne kupisz w naszym sklepie Demico. Szatnie, poczekalnie, hole... u nas znajdziesz potrzebne elementy wyposażenia, by miejsca te uczynić funkcjonalnymi i nietuzinkowymi.

Nie zapomnij także o wygodnych krzesłach i fotelach do poczekalni.