A A A

Postumenty do stołów ogrodowych

Dzięki solidnym i stylowym postumentom do stołów, które kupisz w naszym sklepie nie musisz się martwić o trwałość i stabilność stołów, przy których spożywać posiłki będą Klienci Twojej restauracji, pubu czy kawiarni.

 

Stoły do gastronomii – liczy się solidna i efektowna podstawa do stołu

Stół w lokalu gastronomicznym (ale także w jego letniej formie - ogródku) pełni bardzo ważną rolę. Przede wszystkim jako funkcjonalny mebel, ale także jako istotny element wystroju. Tylko, jak znaleźć idealny, taki, który będzie i ładny, i wytrzymały? Przy stosowaniu gotowych rozwiązań często pojawia się dylemat: kształt, kolor blatu super się komponuje z ogólną koncepcją aranżacyjną, spełnia wymagania praktyczne, ale te nogi... nie koniecznie. Producenci mebli do gastronomii i przestrzeni publicznych widząc nurtujący właścicieli problem, znaleźli rozwiązanie - postumenty do stołów, do których można zamontować wybrane blaty, także podstawy stolików ogrodowych (bo ogródek to bardzo istotna forma działania restauracji, kawiarni, pubów). Co więcej, stworzyli tak wiele koncepcji, zastosowali tak różne materiały, że nogi do stołów zyskały trwałość i nietuzinkowy wygląd. Stąd z wyborem postumentów do stołów ustawianych na zewnątrz nie ma żadnego problemu.

Jakiego rodzaju nogi i podstawy do stołów sprawdzają się na zewnątrz?

Oczywiście takie, które są odporne na działanie różnorodnych warunków atmosferycznych. Solidne i wytrzymałe. Do wyboru mamy modele żeliwne, ze stali nierdzewnej, chromowane i aluminiowe. Różne kształty, wielkość (wysokość, szerokość), kolorystyka i łatwość montażu blatów dostępnych w naszym sklepie sprawia, że chętnie odwiedzają nas właściciele lokali i projektanci. W ofercie naszego sklepu każdy znajdzie wymarzone, nietuzinkowe i trwałe postumenty do stołów na zewnątrz i do wnętrz lokali. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz także nasze blaty do stołów ogrodowych.