A A A

Płotki gastronomiczne

Kiedy potrzebujesz wydzielenia własnej strefy i zapewnienia poczucia prywatności w ogródku restauracyjnym - zainwestuj w płotek gastronomiczny.

 

Sprzyjające warunki pogodowe zachęcają do wypicia, kawy, zjedzenia obiadu i spotkań towarzyskich "pod chmurką". Nic dziwnego, że restauracje, puby i kawiarnie, jeśli mają tylko takie możliwości organizują zewnętrzne ogródki. Prawdziwe oblężenie przeżywają te, które oprócz dobrego menu i nietuzinkowego klimatu potrafią zapewnić poczucie prywatności. Nie bez znaczenia w obecnych czasach jest fakt, że ze względu na bezpieczeństwo w okresie pandemii koronawirusa należy zadbać także o zdrowie klientów. Płotki do ogródków restauracyjnych świetnie nadają się zarówno do zapewnienia prywatności jak i zaznaczenia bezpiecznych odległości między stolikami, a także co jest ważne dla restauratorów - wydzielenia własnej strefy.

Jaki płotek gastronomiczny wybrać?

Na wybór płotka do ogródka gastronomicznego wpływ ma wiele czynników. Nie zawsze dobrym wyborem są płotki drewniane, szczególnie, jeśli należy je sprzątnąć po zamknięciu lokalu, czy zmienić organizację strefy. Tu przydadzą się płotki ogrodowe metalowe – mobilne panele. Odgrodzą przestrzeń od przechodniów, drogi, konkurencji i innych biesiadników. Zaopatrzone w kółka z hamulcami, zawsze staną tam, gdzie ich potrzebujesz. W dodatku płotek z lakierowanego aluminium z okuciem ze stali jest stabilny, dobrze się prezentuje i łatwo go przechować na następny sezon. To co wyróżnia płotki - panele dostępne w naszym sklepie, to wbudowane okienko z polipropylenu, które zapewnia dostęp światła. W sprzedaży posiadamy także płotki z transparentnego metakrylu osadzone w metalowych konstrukcjach. Bez względu na to, czy potrzebny Ci płotek metalowy niski (a może wysoki), panel wolno stojący lub wymagający umocowania do ściany albo modułu - kupisz je w naszym sklepie. 3 neutralne kolory, różne szerokości i wysokości, trwałość, estetyka - płotek metalowy do ogródka restauracyjnego to praktyczny i wygodny sposób na wydzielenie własnej strefy i zapewnienia poczucia prywatności klientom.

Zobacz także pawilony ogródkowe.