A A A

Krzesła dziecięce i fotele

Hotele, restauracje, kawiarnie, a także inne obiekty gastronomiczno-usługowe powinny inwestować w wyposażenie, które spełni oczekiwania zróżnicowanych grup klientów. Chcesz, żeby Twój lokal był postrzegany jako miejsce przyjazne dla rodzin z małymi dziećmi? Jeśli zależy Ci na pozytywnym wizerunku lokalu, postaw na krzesła i fotele dziecięce wykonane z najwyższą dbałością. W ofercie naszego bogato wyposażonego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wachlarz asortymentu, który zapewni dzieciom maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości krzesła dziecięce na podwyższeniu, dzięki którym karmienie malucha w restauracji czy kawiarni będzie zdecydowanie ułatwione. Stabilne, posiadające blokadę kół i ergonomiczne - gwarantują dziecku wygodę, a poprzeczne barierki zapobiegają wypadnięciu malucha. Posiadamy też w sprzedaży wykonane z wytrzymałego materiału krzesełka ogrodowe dla dzieci, które świetnie sprawdzą się np. w plenerze. Nasze krzesła i fotele dziecięce posiadają odpowiednie atesty potwierdzające ich bezpieczeństwo! Sprawdź koniecznie dostępny asortyment i zamów już teraz!


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Czy wstawienie krzesełka do karmienia w lokalu gastronomicznym może przełożyć się na zyski?

Rodzice z małymi dziećmi przez wiele lat nie czuli się pożądanymi gośćmi w restauracjach, hotelach, kawiarniach. Wielu z nich niechętnie wybierało się z pociechą do takich miejsc, bo zupełnie nie były one przygotowane na przyjmowanie rodzin z dziećmi. Ale czasy się zmieniły. Spragnieni "normalności" rodzice coraz odważniej przekraczali progi lokali gastronomicznych, a restauratorom nie pozostawało nic innego, jak docenić klientelę i zadbać o komfort pobytu i dorosłych, i dzieci. Wystarczyło w zasadzie niewiele. Chociażby najzwyklejszy dziecięcy mebel - krzesełko, fotelik dla dziecka, by maluch w pełni stał się uczestnikiem wspólnego biesiadowania, a rodzice w ten sposób zyskali komfort i dla siebie i dla pociechy. Chociaż coraz więcej miejsc deklaruje się jako obszary przyjazne rodzinie, to takich z prawdziwego zdarzenia wciąż jest za mało. Dlatego może Twoja kawiarnia, poczekalnia, sklep dołączy do zacnego grono tych otwartych na potrzeby rodziny i zadbasz o to, by foteliki dziecięce stały się elementem wyposażenia lokalu, ale także np. letniego ogródka. Bez obaw. Takie rozwiązanie z pewnością nie zniechęci, a przyciągnie nową klientelę.

Wszystko kupisz w jednym miejscu

Wyposażając kawiarnię czy hotel nie musisz w poszukiwaniu mebli odpowiednich dla dzieci wybierać się do różnych sklepów. W Demico zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się także krzesełka i fotele dziecięce. Wśród nich czekają na nabywców komfortowe, bezpieczne krzesełka drewniane dziecięce, a także lekkie, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości plastikowe krzesełka dla dzieci. Z takimi mebelkami stworzenie miejsca przyjaznego rodzinie to tylko formalność. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.