A A A

Krzesła technoratanowe i rattanowe

Meble z plecionek zawojowały nasze ogrody, tarasy, balkony. Co więcej szturmem wdzierają się "na salony" stanowiąc niebanalny element w aranżacjach wnętrz. Już nie tylko naturalne materiały, ale także plecionki z włókien syntetycznych są warte naszej uwagi.

 

Funkcjonalność i estetyka - krzesła rattanowe i technorattanowe do ogrodu i nie tylko

Wśród mebli ogrodowych królują stoły i krzesła. Relaks "pod chmurką" to ulubiona forma odpoczynku klientów ogródków gastronomicznych. Dziś "dopieszczamy" nie tylko wnętrza naszych lokali. Traktujemy ogródki piwne jako integralną część lokalu i staramy się aranżować ich wygląd, w czym niezastąpione są rośliny i oczywiście meble ogrodowe. Zwolennicy naturalnych plecionek upodobali sobie rattan. Nic dziwnego, krzesła rattanowe prezentują się wyjątkowo. Atrakcyjne wizualnie, trwałe i lekkie rattanowe krzesła (notabene, rattan to surowiec pozyskiwany z winorośli palmowej rosnącej na Cejlonie i w Indiach) łączą w sobie funkcje użytkowe i estetyczne i dają oryginalne efekty aranżacyjne. Minus krzeseł z rattanu, to nieodporność na mróz i potrzeba ich posezonowej konserwacji. Dlatego też wielu użytkowników sięga po krzesła z technorattanu (technorattan to wzorowany na rattanie sztuczny materiał, rodzaj żywicy syntetycznej), nieco tańsze i bardziej odporne na nasze warunki klimatyczne. Na plus mebli z techorattanu należy także zaliczyć ich łatwą pielęgnację bez użycia specjalistycznych środków, dostępność w wielu kolorach a także możliwość sztaplowania dla zaoszczędzenia miejsca.

Odmień swój ogródek piwny czy balkon hotelowy

Krzesła z rattanu i technorattanu odmienią każdą przestrzeń, a przy tym użytkownikom zapewnią wygodę. Poszukaj inspiracji w naszym sklepie i ciesz się oryginalną estetyką ogrodowych mebli na miarę XXI wieku.

Zobacz także fotele rattanowe i technorattanowe.