A A A

Wysokiej jakości postumenty do stołów

Postument do stołu to podstawa, pod którą można dopasować różnego rodzaju blaty. Postumenty są wykonane z żeliwa, stali nierdzewnej oraz innych materiałów dzięki temu podstawa pod stół jest solidna i wytrzymała. W ofercie posiadamy modele żeliwne, ze stali nierdzewnej, metalowe, aluminiowe oraz chromowane. Można je wykorzystać w restauracji, pubie, barze, biurze oraz w sali konferencyjnej. Nadają się nie tylko do wnętrz, ale również i na zewnątrz do ogródka gastronomicznego. Są odporne na czynniki atmosferyczne. Podstawy do stołów można dobrać w odpowiednim kształcie i dekorze i ciężarze tak, aby idealnie skomponować ją z blatem. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty w sklepie internetowym!

W ofercie Demico znajdują się również wytrzymałe, dostępne w wielu wariantach blaty do stołów.

Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Jeśli zapytać o najważniejszy mebel w domu, restauracji, kawiarni czy sali konferencyjnej, bez wątpienia większość z nas wymieni stół - odporny, trwały i elegancki blat oraz solidny i równie elegancki postument do stołu tworzące spójną całość.

Na przestrzeni wieków rola stołów się nie zmieniła - gromadzą ludzi, zachęcają do rozmów, służą do spożywania przy nich posiłków. Gdyby stoły potrafiły mówić, miałyby do opowiedzenia wiele ciekawych historii, których były świadkami. Podstawy do stołów (czy to w formie nóg, czy jednoelementowego postumentu) są tak solidne i wytrzymałe, że o utracie stabilności stołu nie ma mowy (no chyba, że źle dobierzemy wagę, rozmiar i kształt blatu do podstawy, albo nie uwzględnimy wysokości podstawy do przeznaczenia stołu).

Stabilne podstawy do stołów - metalowa noga pod blat

Nowoczesne, trwałe i solidne rozwiązanie to postumenty do stołów metalowe. Idealne pod blaty ze szkła, tworzyw sztucznych i metalu. Trwałe, odporne na korozję, stabilne, a przy tym ciekawe w formie i wyposażone w funkcjonalne rozwiązania. Nogi pod blat mogą być wsparte na podstawie kwadratowej, okrągłej, prostokątnej, mieć formę krzyżaka, mobilną, dające się składać, regulować wysokość i sztaplować - każde z rozwiązań znajduje się w ofercie sklepu Demico. Nadające się do stosowania wewnątrz lokali, a także do restauracyjnych ogródków. Jeśli stół ma być wysokim stołem barowym, wybieramy nogi do stołu barowego - 110 cm, niski stolik kawowy potrzebuje podstawy 60 cm, standardowy: 72-74 cm.

Metalowe podstawy do stołów to trwałość na lata. Czy te o prostej konstrukcji, czy nowoczesne w formie, wraz z odpowiednio dobranym blatem są w stanie odmienić każde wnętrze i nadać mu charakteru.