A A A

Postumenty drewniane - klasyka i trwałość

Stołowe postumenty drewniane, jakie oferuje producent Demi Co. cechuje ponadczasowy design oraz trwałość. Wobec tego, decydując się na stół z taką podstawą, klient zyskuje pewność, że przez wiele lat w jadalni albo w salonie będzie posiadać wysokiej jakości stół. Stalowe postumenty z drewnianą kolumną można wybierać dowolnie, pod względem wybarwienia metalu i drewna.

 

Czym się charakteryzuje postument drewniany?

Decydując się na postument drewniany od renomowanego producenta, dobiera się z katalogu w wersji z podstawą malowaną proszkowo. Dostępne w katalogu kolory to: czarny, biały, alu albo stali nierdzewnej polerowanej lub satynowanej. Każdorazowo, przy każdej kolumnie opisane jest, jaka może być dobrana wielkość blatu. Wszystkie postumenty są solidne i na pewno okażą się trwałe przez długi czas. Różne kształty zakończenia umożliwiają dobór do pomieszczeń stylizowanych w różnych kanonach. Mogą to być zarówno jadalnie tradycyjne, jak i zaaranżowane nowocześnie. Oczywiście, drewniany postument najlepiej zestawić z drewnianym blatem stołu.

Solidna i drewniana podstawa

Design, jaki mają postumenty drewniane wywołuje bardzo dobre wrażenie. Ponadto, są one też solidną podstawą. Drewno kojarzy się zwykle z pomieszczeniami zaaranżowanymi tradycyjnie, aczkolwiek podkreślą też styl pomieszczeń loftowych albo industrialnych. O ile komuś zależy na tym, by uzyskać spójny wygląd pomieszczenia, to powinien dobrać postument do całego wystroju. I chociaż komuś taki element może wydawać się niepozorny, to może on znacząco wpłynąć na cały wystrój wnętrz. Kiedy dobiera się drewniany postument od renomowanego producenta, to zyskuje się pewność jego najwyższych parametrów użytkowych. Nawiązanie do klasyki w przypadku postumentów drewnianych to doskonała opcja dla wielbicieli tradycyjnego ładu.

Nie tego szukasz? W naszej ofercie znajdziesz także postumenty metalowe.