A A A

Czy to w przypadku pracy czy rozrywki biurko jest miejscem gdzie wszystko się zaczyna. Ważna żeby było ono dostosowane do Twoich potrzeb a kiedy te się zmienią zmieniało się razem z Tobą.

Nasze biurka elektryczne z możliwością regulacji wysokości blatu to już nie zwykłe meble ale stacje robocze. Poprawią one Twój komfort pracy, zdrowie i stan Twojego kręgosłupa a także zwiększą produktywność. Elektroniczna kontrola ruchu z wyświetlaczem i wskaźnikiem aktualnej wysokości a także 4 ustawienia pamięci sprawiają że możesz pracować na krześle, na piłce, na rowerze stacjonarnym czy na stojąco i płynnie dostosowywać biurko do swojego aktualnego stylu pracy.

W naszych stelażach używamy tylko najnowszej 3-segmentowej konstrukcji nóg i potężnych i bezawaryjnych siłowników elektrycznych które sprawiają że całość ma aż 120 kg udźwigu i elektroniczny system antykolizyjny! 

Wybór blatu zależy tylko od Ciebie. Wybierz któryś z naszych standardów lub skontaktuj się z nami w przypadku projektu typu „custom”. W ramach takiego projektu możesz wzbogacić swoje biurko o ładowarkę indukcyjną, przepust kablowy, systemy do zarządzania okablowaniem, kosz na PC i wiele innych.