A A A

Blaty werzalitowe i z laminatu formowanego

Blaty werzalitowe, inaczej blaty z laminatu formowanego, mają wiele zastosowań. Są wykorzystywane jako blaty na zewnątrz między innymi do ogródków gastronomicznych oraz we wewnątrz w lokalach usługowych. Dzięki unikalnej konstrukcji bardzo łatwo na nich utrzymać czystość. Na blatach nie zostaje popiół, tłuszcz oraz deszcz. Blat werzalitowy jest bardzo twardy i trudno ulega uszkodzeniom mechanicznym, termicznym i chemicznym. Blaty producent Demico.pl posiada bardzo dużo wzorów w różnej kolorystyce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą blatów Werzalit SM France!

Jak ważna jest aranżacja wnętrz w sektorze gastronomicznym i hotelarskim od dawna wiedzą właściciele tego typu lokali. Dziś, żeby wyróżnić się na tle konkurencji trzeba mocno się postarać. Smaczne jedzenie i miła obsługa nie zawsze wystarczą. Wystrój lokalu jest tym czynnikiem, który jako pierwszy decyduje o tym, czy do danego miejsca zajrzymy. Najważniejsze w przypadku lokali gastronomicznych są blaty stołowe, bo to przy nich jemy posiłki, delektujemy się kawą, rozluźniamy przy drinku. Ich wygląd spójny z aranżacją wnętrz oraz funkcjonalność to cechy, które musimy wziąć pod uwagę kompletując wyposażenie lokalu.

Jakie blaty stołowe wybierać do intensywnego użytkowania?

Blaty werzalitowe są tymi, które sprawdzają się w każdych warunkach. Nie straszne im wilgoć, wysokie temperatury, tłuszcz, środki chemiczne i narażenie na uszkodzenia mechaniczne. Są twarde i niezwykle wytrzymałe. Werzalitowe blaty sprawdzają się wewnątrz lokali, ale także bez szkody dla ich wyglądu i wytrzymałości możemy ustawić je w ogródku restauracyjnym czy kawiarnianym. Dodatkową zaletą blatów werzalitowych jest ich bogata kolorystyka, dzięki której każdy właściciel znajdzie blat odpowiedni do aranżacji wnętrza swojej restauracji.

Co sprawia, że blat werzalitowy jest tak odporny?

Kształtowanie w jednym kawałku laminatu pod wysokim ciśnieniem, w wysokiej temperaturze i rdzeń uszczelniany wysokiej jakości żywicą sprawiają, że blaty werzalitowe uzyskują spójną powierzchnię, niezwykle twardą, gładką i odporną na wszelkiego typu uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Idealne do intensywnego użytkowania.


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Gdzie kupić blaty werzalitowe?

Zapraszamy do naszego sklepu. Bogata kolorystyka (blaty werzalitowe w jednolitej barwie, imitujące naturalne drewno i kamienie, we wzory geometryczne i roślinne) - każdy właściciel z branży HoReCa znajdzie u nas produkt odpowiadający potrzebom i wymaganiom swojego lokalu.