A A A

Zagłówki tapicerowane ścienne

Szukasz wygodnego i eleganckiego zagłówka do łóżka hotelowego? To idealne miejsce dla Ciebie. Nasze panele ścienne tapicerowane wykonane są z wysokiej jakości materiałów w różnych formach. Zagłówki hotelowe w naszym sklepie internetowym wykonane są z doskonałą starannością oraz w nowoczesnym designie. Produkujemy zagłówki pikowane, z przeszyciami, gładkie lub inne, zgodne z Twoimi potrzebami. Producent zagłówków Demico.pl doskonale trafia w gusta nawet tych najbardziej wymagających klientów. Tapicerowane panele ścienne i zagłówki są bardzo modne oraz łatwe w pielęgnacji.

Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Nowoczesne, tapicerowane panele ścienne

Nowoczesne, tapicerowane panele ścienne są chętnie wybierane przez osoby, którym zależy na tym, by ich pokój hotelowy prezentował się wyjątkowo modernistycznie. Eleganckie zagłówki są również bardzo wygodne, a więc zagwarantują komfortowy wypoczynek.

Różne dostępne modele

Producent Demi Co., oferuje panele ścienne tapicerowane w różnej formie. Tym samym, każdy może je dopasować do swoich upodobań. Każdy z zagłówków zrobiony jest bardzo starannie, wobec czego zaprezentują się zjawiskowo. Panele mogą być: pikowane, z przeszyciami albo gładkie. Wszystkie tapicerowane panele ścienne są modne, a więc nie ma potrzeby zmieniania ich przez kilka lat. Można je zamówić na miarę, wobec czego zyskuje się pewność, iż będą w 100% dopasowane do miejsca, w jakim będą umieszczone. Klienci mogą też samodzielnie zdecydować, jakie zagłówek tapicerowany ma mieć wykończenie. Tego typu elementy są popularne już od kilku sezonów i raczej nic nie wskazuje, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Ich modułowa budowa przyciąga uwagę i sprawia, że dane wnętrze staje się oryginalne.

Praktyczny aspekt zagłówków tapicerowanych

Większość osób decyduje się na zagłówki tapicerowane ze względu na to, jak się prezentują. Natomiast, warto też zwrócić uwagę na ich aspekt praktyczny. Otóż, panel ścienny tapicerowany nie dopuszcza do zabrudzenia ściany oraz wpływa na lepszą akustykę w konkretnym pomieszczeniu. Dlatego wśród najważniejszych zalet jakie mają wspomniane panele wymienia się:

  • dźwiękochłonność,
  • zabezpieczenie dla ścian,
  • możliwość stworzenia wyjątkowej przestrzeni,
  • alternatywa dla wykończenia ściany w konkretnym pomieszczeniu,
  • spore opcje doboru rozmiaru i koloru. 

Sypialnie, w jakich są umieszczone panele zagłówki modułowe wiele zyskują designersko, niezależnie od tego, w jakim są stylu zaprojektowane.

Zagłówki tapicerowane doskonale sprawdzaj się w hotelach jako panele tapicerowane ścienne za łóżko. Stanowią stylowy i nowoczesny element wykończenia wnętrza. Tworzą idealne połączenia z meblami takimi jak fotele i sofy tapicerowane.