A A A
 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy dla Ciebie stół. Szeroki wybór kolorów, kształtów, wielkości i materiałów wykonania pozwoli znaleźć Ci coś dla siebie. Przejrzyj, porównaj i podejmij decyzję, dzięki której wzbogacisz wnętrze Twojego lokalu, hotelu, biura, sali konferencyjnej i bankietowej o stoły, bez których nie w sposób się obyć. W kategorii stoły znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz poszukując produktu dla siebie.

Produkujemy stoły drewniane, fornirowane, metalowe, nowoczesne designerskie czy stylizowane, z blatem z melaminy, laminatu HPL czy kompaktu, odporne na zarysowania. Zobacz, jak bogata jest oferta naszych stołów i dopasuj je do swojego wnętrza. Wybierz stół, który będzie podstawą wyposażenia Twojego wnętrza na wiele lat.

W ofercie produkcyjnej Demi Co. mamy nie tylko stoły do wnętrz, ale również modele nadające się na zewnątrz, odporne na warunki atmosferyczne, które pozwolą urządzić ogródek gastronomiczny czy ogródek piwny i nadać mu niepowtarzalny klimat.

Żadna sala konferencyjna czy bankietowa nie może funkcjonować bez stołu. W naszej ofercie znajdziesz stoły konferencyjne i bankietowe w różnym kształcie i rozmiarze, produkowane z różnych materiałów, a możliwość składania i składania stołów w sztos, ich sztaplowanie, pozwoli zaoszczędzić miejsce w momencie przechowywania nieużywanych w danym momencie stołów.
Do stołów konferencyjnych proponujemy również wykonywane przez nas na zamówienie, na miarę, wózki do przewozu oraz przechowywania stołów.

Zapraszamy również do zapoznania się z nasza oferta krzeseł do stołów oraz loży.