A A A

Stoły koktajlowe

Wysokie stoły koktajlowe jeszcze do niedawna kojarzyły się nam wyłącznie z wyposażeniem wnętrz barów i pubów. Dzisiaj nikogo nie dziwi stolik barowy w domowej kuchni, czy koktajlowy wysoki stolik na przyjęciu pod chmurką. Oczywiście wysoki stół tylko w komplecie z wysokim krzesłem - i na tyle zgodny duet, żeby móc w komfortowych warunkach wypić piwo, kawę, a nawet zjeść posiłek.

 

Na co zwrócić uwagę kupując stół do hokera?

Wygoda użytkowania to jedna z ważniejszych cech, które musimy wziąć pod uwagę rozważając kupno wysokiego stołu koktajlowego. Nie da się ukryć, że weekendowe wieczory (szczególnie w lokalach gastronomicznych) wystawiają często na próbę stabilność takich mebli (a może meble testują naszą stabilność?). Nie zagłębiając się w temat – stolik barowy wysoki musi twardo trzymać się podłoża, być wytrzymały i trwały (wszak w roku jest wiele weekendów). Także w warunkach domowych warto stawiać na stabilne stoły i hokery, bo picie kawy przy chyboczącym się stoliku do komfortowych nie należy. Istotna rzecz - wielkość i kształt stolika koktajlowego. W tym względzie liczy się metraż pomieszczenia i ilość miejsca przeznaczona na ustawienie stolików i hokerów.

Ładny czy funkcjonalny wysoki stolik koktajlowy?

Tych cech nie da się rozgraniczyć. Bo stoliki są częścią wystroju wnętrz, więc muszą się "prezentować" adekwatnie do zamysłu. Wyglądem (niebanalną konstrukcją, kształtem, kolorem) zachęcać do spędzenia czasu przy nich i być na tyle funkcjonalne, byśmy w sprzyjających warunkach mogli wypić lub zjeść "małe co nieco".

Stoły do hokerów - u nas masz wybór

Niewielkie, estetyczne, funkcjonalne - różnorodność form, materiału, kolorystyki - wysokie stoły do hokerów. W naszym sklepie znajdziesz meble na miarę swoich potrzeb - do wnętrz w stylu skandynawskim, klasycznym i nowoczesnym. Bogaty i zróżnicowany asortyment daje większe możliwości wyboru.