A A A

Blaty z możliwością ładowania telefonu komórkowego

Bezprzewodowa ładowarka zastosowana w blatach umożliwia ładowanie smartfonów kompatybilnym z systemem QI, a do działania wymagane jest podłączenia do prądu bądź alternatywnie system ładowanych w nocy baterii pod blatowych dzięki czemu nasze produkty nie wymagają kabli zasilających. Blaty z systemem ładowania telefonów wykorzystują nowoczesną technologię w meblarstwie. Nowoczesne blaty z funkcją ładowania doskonale sprawdzą się w hotelach, poczekalniach, barach, restauracjach oraz innych lokalach gastronomicznych. Blaty można wybrać w wybranym przez siebie kolorze oraz formacie. Nasze produkty nie sprawiają również problemów podczas czyszczenia. Ich gładka powierzchnia zapewnia pełen komfort użytkowania.


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Telefony komórkowe mają tę dziwną przypadłość, że potrafią się rozładować w najmniej odpowiednim momencie. Niestety nie zawsze mamy w pobliżu ładowarkę, a nawet jeśli mamy ją za sobą, brakuje miejsca do jej podpięcia do zasilania. Jak temu zaradzić? Nowoczesnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są blaty z ładowarką bezprzewodową.

Technologia znalazła praktyczne zastosowanie w branży meblarskiej

Ładowarka bezprzewodowa wbudowana w blat stolika umożliwia wygodne ładowanie telefonu w miejscu pracy, kawiarni, restauracji czy miejscach użyteczności publicznej bez konieczności posiadania własnej ładowarki z przewodem i dostępu do gniazdka zasilania.

Blat z możliwością ładowania telefonu – jak to działa?

Ładowarka bezprzewodowa to niewielkich rozmiarów urządzenie, które z powodzeniem można wbudować w blat mebli. Jej działanie opiera się na zjawisku indukcji magnetycznej. Ładowarka pełni rolę nadajnika zaś cechy odbiorcze posiada urządzenie, które chcemy naładować. Wystarczy umieścić telefon na płytce indukcyjnej, by uzupełnić energię w baterii. Warunkiem działania obu sprzętów jest wyposażenie w moduł Qi. Większość modeli telefonów już go posiada. Te, które standardu Qi nie mają, można przystosować do ładowania bezprzewodowego - wystarczy dokupić cewkę indukcyjną. System nie wymaga montażu kabli, ponieważ zasilany jest specjalną baterią.

W Demico dostajesz możliwość zakupu blatów HPL i werzalitowych różnej wielkości i wybarwieniu z wbudowaną ładowarką bezprzewodową. Z pewnością znajdziesz u nas takie, które będą pasować do aranżacji wnętrza, do tego będą odporne na intensywne użytkowanie. Co więcej, Ty, pracownicy czy klienci szybko docenicie nowoczesne rozwiązanie jakim jest blat z ładowarką indukcyjną. Wyprzedź konkurencję i już dzisiaj pomyśl o takim estetycznym i praktycznym rozwiązaniu w Twojej firmie.