A A A

LOŻE - REALIZACJE STANDARDOWE

Siedziska modułowe do restauracji to doskonały sposób na zaoszczędzenie miejsca, a przede wszystkim na stworzenie prywatnej przestrzeni dla gości. Dzięki temu mogą rozmawiać ze swoimi towarzyszami jeszcze swobodniej, a przy tym dobrze się bawić. Dlatego jest to tak popularne rozwiązanie w restauracjach. Postaw również na loże do kawiarni, hotelu pubu lub baru!


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Designerskie i eleganckie loże do restauracji

W przypadku loży do restauracji bardzo ważny jest przyciągający uwagę design, który podkreśli charakter wnętrza. Oprócz tego doskonale prezentują się obite siedziska modułowe do restauracji – idealnie sprawdzi się skóra ekologiczna, welur, wytrzymała bawełna lub inna tkanina tapicerska. Zależy Ci na ekskluzywnym wyglądzie? Zatem zdecyduj się na loże restauracyjne z pikowanym oparciem. Takie modele dodadzą splendoru każdemu miejscu. Poza tym znajdziesz u nas loże do kawiarni czy restauracji w wielu modnych i klasycznych kolorach typu brąz, czerń, róż, czerwień, granat czy żółć. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do aranżacji wnętrza.

Czym wyróżniają się siedziska modułowe do przestrzeni publicznej?

Niezwykle funkcjonalne – właśnie takie są loże do restauracji, które znajdziesz u nas. Tym bardziej że możesz wybrać opcję z wysokimi bądź niskimi oparciami – w zależności od miejsca, gdzie chcesz je ustawić. Poza tym siedziska modułowe do przestrzeni publicznej z łatwością połączysz ze sobą i stworzysz dowolny kształt. Wtedy zbudujesz loże przypominającą literę C, U bądź L. Takie siedziska dają Ci wiele możliwości, więc dopasujesz je do wielkości pomieszczenia, okazji czy charakteru danego miejsca. Zapewniamy Ci również dwustronne loże restauracyjne, w kształcie łuku, z ozdobną kratą oraz wysokie modele z wygodną podpórką dla nóg. Dzięki temu na pewno znajdziesz wariant idealny do Twojego lokalu! 

W naszej ofercie znajdziesz również krzesła i fotele do restauracji