A A A

Drewniane fotele bujane do pokoju

Jednym ze sposobów na relaksację, może być wygodny drewniany fotel bujany. Komfortowe siedzisko pozwoli nam odpowiednio ułożyć ciało, a lekkie kołysanie sprawi, że będziemy mogli się wyciszyć. W naszych głowach może pojawić się obraz starszej osoby dziergającej na drutach szalik lub sweter, czy czytającej gazetę siedząc na drewnianym fotelu bujanym. Takie fotele coraz częściej powracają do naszych domów - możemy zobaczyć stylowe połączenia nowoczesnych wnętrz, w których te fotele pojawiają się i świetnie się komponują. Jest to stylowe rozwiązanie do salonu, gdzie oglądanie telewizji lub spędzanie czasu z bliskimi będzie jeszcze przyjemniejsze siedząc na takim fotelu. Sprawdzi się także w pokojach dziecięcych, w szczególności podczas usypiania niemowlaka.

 

Klasyczne krzesła bujane w nowoczesnych wnętrzach

W naszym sklepie Demico oferujemy klasyczne fotele bujane drewniane, które sprawdzą się we wnętrzach w stylu retro. Jednak coraz częściej projektując i wyposażając wnętrza decydujemy się na połączenie stylu nowoczesnego z klasycznymi meblami. Wtedy klasyczne krzesło bujane może stanowić świetną propozycję do nowoczesnych i odważnych rozwiązań.

Fotele dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego, siedzisko i oparcie jest wyplatane lub tapicerowane. Fotele bujane drewniane wykończone są wyrafinowanymi łukami oraz "ślimakami" z drewna, co dodaje uroku i klasycznego wyglądu. Pozwól sobie na pełną wygodę i relaks ze znakomicie wyprofilowanym krzesłem bujanym, który pozwoli odprężyć Twój umysł, a także ciało. Ten mebel może być w pełni spersonalizowany - wybierz kolor drewna oraz materiału siedziska i dopasuj wygląd fotela bujanego drewnianego do wystroju Twojego domu.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą klasycznych drewnianych foteli do wewnątrz.