A A A

Hokery metalowe

Hokery metalowe to nowoczesne wysokie krzesła barowe wykonane na wzmocnionym stelażu. Dzięki swojej konstrukcji i solidnemu wykonaniu idealnie sprawdzą się w hotelach, lokalach gastronomicznych, barach bądź też restauracjach. Stelaże hokerów wykonane są ze stali nierdzewnej, stali chromowanej, ocynkowanej lub aluminium. Część naszej oferty stanowią praktyczne hokery metalowe z oparciem. Oferujemy również hokery włoskich producentów jak PEDRALI, EMU, SCAB, które nadają się do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą krzeseł barowych!

 

Hokery metalowe - prawdziwy bestseller!

Stołki barowe metalowe cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem. Ich kupnem zainteresowani są nie tylko właściciele barów czy pubów, ale coraz częściej te oryginalne siedziska wybierane są do mieszkań jako rozwiązanie pod wyspy kuchenne czy blaty typu barowego. Chociaż hokery znane były W Europie od dawna, a te zbliżone wyglądem do współczesnych - w XX wieku, to dopiero w XXI przeżywają one prawdziwy bum.

Jak wybrać trwałe i praktyczne krzesło barowe metalowe?

Przede wszystkim wybór hokerów nie może być dziełem przypadku. Metalowe krzesło barowe musi wpisywać się w aranżację wnętrza, być funkcjonalne i wytrzymałe - jeśli będzie codziennie, intensywnie użytkowane. Długiej i częstej eksploatacji podołają hokery na stelażu metalowym. Stelaż metalowy do hokera może być wykonany ze stali nierdzewnej, chromowej i ocynkowanej. Każde z rozwiązań zapewnia wytrzymałość i odporność konstrukcji na czynniki mechaniczne i atmosferyczne, Wybierając idealny wysoki stołek do baru, musimy wziąć pod uwagę wysokość blatu, przy którym siedzisko ustawimy. Najpopularniejsze są hokery metalowe o wysokości 70-80 cm. Dobrym rozwiązaniem będą stołki, których wysokość można regulować. W zależności od potrzeb, ilości miejsca, wystroju wnętrza możemy zakupić hoker na jednej, stabilnej metalowej nodze (zwykle posiadają funkcję obrotów) lub siedzisko oparte na tradycyjnych 4 nóżkach. Możemy wybrać opcję z oparciem lub bez. Cechą charakterystyczną wysokich stołków barowych jest podnóżek stanowiący podparcie dla stóp.

Nie tylko metalowy stelaż hokera, na którym wsparte jest siedzisko, może przyjmować różne formy, ale samo siedzisko potrafi zadziwić formą, materiałem i kolorystyką. Aby każda z odwiedzających nasz sklep osób znalazła hokery, jakich potrzebuje, w ofercie naszego sklepu znalazły się hokery metalowe nowoczesne i te, o tradycyjnym wyglądzie. Dla osób, które cenią sobie eleganckie rozwiązania, przygotowaliśmy także ofertę hokerów drewnianych. Mnogość form i wiele opcji kolorystycznych z pewnością ułatwią wybór.


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.