A A A

Krzesła i fotele Pedrali

Firma Pedrali na swoją rozpoznawalność pracuje od 1963 roku. Jej produkty: głównie krzesła, ale także stoły i oświetlenie zadziwiające oryginalnością, nowoczesną linią i wytrzymałością są obecne w wielu miejscach na całym świecie. Specjalizująca się w meblach do przestrzeni publicznych i lokali gastronomicznych włoska marka stała się czołowym producentem wyposażenia wnętrz, a jej sława i słynne krzesła Pedrali dotarły także do Polski. Słynne, ponieważ Pedrali zdobyło za nie szereg nagród, w tym Compasso d'Oro Adi dla krzesła Frida.

 

Największa zaleta krzeseł Pedrali - różnorodność

Krzesła Pedrali to nowoczesne, lekkie konstrukcje, odporne na zniszczenie, łatwe w utrzymaniu czystości tak różnorodne w formie, a przy tym funkcjonalne i wygodne, że trudno się im oprzeć. Tworzywo sztuczne, drewno, metal, tapicerka – nie ma materiału, z którego Pedrali nie uczyniłoby zachwycającego designem krzesła.

W czym tkwi wyjątkowość foteli Pedrali?

Na oryginalne projekty krzeseł pracują utalentowani projektanci, najlepsze materiały i nowoczesne maszyny. Zgodnie z duchem czasu krzesła Pedrali posiadają nowoczesne linie, bogactwo kolorów, dekoracyjnych rozwiązań co daje im nieograniczone możliwości zastosowania. Funkcjonalność, nowoczesność i wytrzymałość idą w parze w Pedrali. To dlatego te produkty są tak popularnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wybór foteli do restauracji i miejsc użyteczności publicznej.

Jeśli chcesz nadać charakteru wnętrzu, zaskoczyć niebanalnym designem mebli, postawić na oryginalność - wybierz krzesła i fotele Pedrali, po które nie musisz lecieć do Italii, dostaniesz je w naszym sklepie. Estetyka, wytrzymałość, różnorodność, nowoczesność, wygoda – zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz meble Pedrali – satysfakcja z zakupów gwarantowana.