A A A

Taborety

W naszym sklepie znajdą Państwo taborety drewniane, metalowe, a także te wykonane z tworzywa sztucznego. Każdy z tych modeli został wykonany z najwyższą starannością, dzięki czemu zachwycają nie tylko ciekawym wyglądem, ale również trwałością i solidnością. Dlatego nawet większa liczba osób, korzystających z nich nie wpłynie negatywnie na ich stan. Przez długie lata będą mogli Państwo cieszyć się doskonałym designem w połączeniu z niezachwianą jakością!


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Gdzie warto postawić taborety?

Restauracja, hotel, bar czy kawiarnia – w każdym z tych miejsc przydadzą się stylowe taborety, które będą nie tylko funkcjonalne, ale też doskonale dopasują się do ogólnej aranżacji. Zajmują one mniej miejsca niż klasyczne krzesła do restauracji i hoteli, a jednocześnie zapewniają gościom czy klientom miejsca siedzące. Tak naprawdę taborety drewniane, podobnie jak metalowe sprawdzą się nawet w pokojach hotelowych – takie udogodnienie na pewno zostanie pozytywnie odebrane przez odwiedzających! Dodatkowo wytrzymałe modele posłużą nie tylko gościom, ale również personelowi pracującemu w recepcji czy przy barze. Mają Państwo do dyspozycji niewielką przestrzeń, a zarazem chcą zadbać o komfort klientów? Nasze stylowe produkty sprawdzą się idealnie!

Wyjątkowo modne taborety industrialne

Połączenie metalu z drewnem to jeden z najważniejszych trendów wnętrzarskich. Dlatego nowoczesne taborety industrialne zachwycą personel, gości oraz licznych współpracowników. Nasz sklep ma niezwykle bogatą ofertę mebli hotelowych, więc bez problemu można dopasować kolorystykę czy styl wyposażenia do aranżacji wnętrza. Dzięki temu restauracja, kawiarnia, bar bądź inne miejsca staną się naprawdę oryginalne, a przede wszystkim przyjemne dla klientów. Poza tym dostępne taborety mają różne wersje kolorystyczne od naturalnego drewna i czerń, aż po minimalistyczną biel oraz modną szarość. W ten sposób na pewno znajdą Państwo odpowiedni model!