A A A

Blaty melaminowe

Blaty melaminowane są najbardziej popularne z racji swej niskiej ceny, są łatwe do utrzymania w czystości oraz przeznaczone do użytku w pomieszczeniach zamkniętych o wilgotności poniżej 65% i niezbyt intensywnym użytkowaniu.

Istnieje możliwość wykonania blatu w dowolnej wielkości, kształcie, grubości oraz kolorystyce. Blaty o grubości od 36 mm proponujemy w wersji pogrubianej i w połączeniu z dowolnym obrzeżem.


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Blat to nic innego jak płyta robocza przeznaczona do umieszczania na niej przedmiotów lub wykonywania na nim pracy, podtrzymywany przez podstawę. Stanowi wierzchnią część stołów, biurek, szafek. Branża meblarska, by sprostać wymaganiom i potrzebom klientów oferuje blaty z przeróżnych materiałów, od blatów z surowców naturalnych takich jak drewno czy kamień, po blaty z tworzyw sztucznych na bazie płyty wiórowej, do których należą blaty melaminowe.

Jakie blaty wybierać do częstego użytkowania i nie przepłacić?

Z racji niskiej ceny, dużej trwałości i estetyki proponujemy blaty melaminowe. Znajdują one szerokie zastosowanie w produktach meblarskich nie tylko dla restauracji, ale także barów, kawiarni i miejsc użyteczności publicznej. Bazę blatu tworzy płyta wiórowa, a jej okładzinę melamina, a dokładnie żywica melaminowa, którą na gorąco impregnuje się arkusze ozdobnego papieru bezpośrednio na podkładzie (płycie wiórowej). Blaty z płyty melaminowej (łatwej w obróbce i docinaniu) mogą mieć różne kształty, wielkość, grubość i kolorystykę dzięki temu łatwiej jest wybrać blat odpowiedni do aranżacji wnętrza, dostosować do indywidualnych potrzeb.

Zalety blatów z melaminy

Należy zaznaczyć, że blaty melaminowe przeznaczone są do użytku w pomieszczeniach, gdzie wilgotność nie przekracza 65%. Melaminowy blat charakteryzuje wysoka twardość powierzchni, łatwość w utrzymaniu czystości, odporność na styczność z gorącymi przedmiotami oraz o czym wspominaliśmy wyżej - bogata gama kolorów, możliwość wyboru wielkości i kształtów i przystępna cena.

Oferta naszego sklepu obejmuje blaty z melaminy w atrakcyjnych cenach, a przy tym daje szerokie możliwości wyboru w zależności od potrzeb klientów (grubość, kształt, kolor). Jeśli szukasz blatów do restauracji, kawiarni czy innych miejsc użyteczności publicznej - jesteś w dobrym miejscu.