A A A

Stoły drewniane

Stół z drewna jest uniwersalnym i ponadczasowym meblem. Drewniane stoły przeważnie wykorzystywane są w restauracji, hotelu lub barze. Materiał, z których tworzymy stoły jest wytrzymały i solidny, dzięki czemu sprawdzą się również doskonale w każdych warunkach. Są one proste w pielęgnacji i eleganckie. Drewniane stoły do restauracji sprawiają, że wnętrze staje się przytulne i nowoczesne. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór modeli stołów. Nasze drewniane stoły wykonane są z najwyższej jakości drewna bukowego lub dębowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów drewnianych!


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.

 

Stół - symbol domowego ogniska, niezbędny element wyposażenia mieszkania, ale także lokali gastronomicznych: restauracji, kawiarni, pubów.

Chociaż żyjemy w biegu i coraz częściej zdarza się nam zjadać posiłek nawet się nie zatrzymując, to nikt i nic nie zastąpi tych wygospodarowanych wolnych chwil, kiedy mamy możliwość usiąść przy stole i bez zbędnego pośpiechu zjeść obiad, wypić kawę czy zwyczajnie porozmawiać. Podobnie jak w domowym zaciszu również stoły do lokali gastronomicznych pełnią ważna funkcję - nie tylko użytkową, ale wzmacniającą więzi, łagodząca obyczaje, dającą możliwość oderwania się od szarej codzienności.

Wybór stołu do restauracji nie może być dziełem przypadku

Starannie wybrany, estetyczny i funkcjonalny, a przy tym wpisujący się w aranżację lokalu i nadający charakteru stół nie tylko decyduje o wyglądzie sali, ale przyciąga klientów. Nie da się ukryć, że zmęczeni wszechobecnymi tworzywami sztucznymi szukamy miejsc klimatycznych, naturalnych, a w takich stoły drewniane to meble na miarę oczekiwań. Stoły z drewna posiadają to coś: klasyczne, naturalne piękno i solidność. Od charakteru lokalu zależy jakie stoły w nim brylują. W restauracji zwykle potrzebujemy stołów większych, zapewniających komfortowe spożywanie posiłków, w kawiarni przydadzą się nieco niższe i mniejsze stoliki drewniane, jeszcze innych wymaga pub. Dobrym wyborem do restauracji są stoły rozkładane drewniane, które w każdej chwili można przystosować do większej liczby biesiadników.

Oczywiście stoły drewniane do restauracji, kawiarni, hotelu mogą mieć różne kształty, wybarwienie, wielkość, ale o tym decyduje przeznaczenie stołu, ilość posiadanej przestrzeni, aranżacja wnętrza lokalu.

Jako producent stołów drewnianych posiadamy bogaty asortyment produktów, które można kupić osobno lub w kompletach z krzesłami. Każdy znajdzie u nas solidny i elegancki drewniany stół na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Polecamy także krzesła drewniane.