A A A

Styl Nowoczesny

Meble w stylu nowoczesnym - eksperymenty z formą (designerskie, unikatowe)

Jeden z najpopularniejszych stylów - styl nowoczesny. Charakteryzuje się połączeniami różnorodnych materiałów i struktur oraz niebanalną, odważną, futurystyczną formą mebli ( kształty często przypominające np. rzeźby ). Krzesła tapicerowane materiałami w żywych, soczystych barwach, meble lub ich fragmenty lakierowane na wysoki połysk, zaskakujące zestawiania różnych struktur: naturalnego drewna ze szkłem, stalą, skórą lub plastikiem, a przy tym wszystkim wygoda i funkcjonalność - tak w skrócie można opisać meble nowoczesne. 

Dla bardziej odważnych klientów idealne mogą okazać się meble designerskie, czyli nowoczesne i unikatowe, o wyszukanych kształtach, śmiałych liniach i nowoczesnych wykończeniach. Styl design z drugiej strony, to również meble i dodatki w stylu 'retro', czy tworzone na wzór średniowiecznych antyków - jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie. 

Wybór mebli designerskich, to nie tylko inwestycja w styl i estetykę we własnym domu, ale również gwarancja najwyższej jakości tworzyw i materiałów, z których są wykonane. Powstają z wyjątkową dbałością o szczegóły, precyzją i starannością, a każdy element jest skrupulatnie przemyślany i często wykańczany ręcznie. Design to połączenie artyzmu i funkcji uzytkowej, dlatego meble w tym stylu są precyzyjnie zaplanowane z myślą o estetyce, wygodzie i zastosowaniu w różnych wnętrzach. 

  


Podane na stronie ceny oraz terminy realizacji należy traktować orientacyjnie i każdorazowo weryfikować w dziale sprzedaży z uwagi na niestabilną sytuację cenową na rynku komponentów do produkcji mebli.