A A A

Świecące stoliki i lady barowe

Na atrakcyjność lokali gastronomicznych składa się wiele elementów. Nawet najwykwintniejszy obiad czy najbardziej wymyślny drink nie będzie smakował, kiedy wystrój lokalu wręcz odstrasza. Jak niezbędnym i ważnym elementem restauracji, baru czy kawiarni są meble (lady barowe, stoliki, krzesła...) wie każdy właściciel (a przynajmniej powinien zdawać sobie z tego sprawę), tym bardziej, że konkurencja nie śpi i żeby przyciągnąć klientów trzeba mocno się postarać.

 

Jak stworzyć niepowtarzalny klimat w restauracji, kawiarni, barze?

W lokalach gastronomicznych, hotelach, spa "centrum dowodzenia" stanowi lada barowa, a istotnym dopełnieniem są stoliki wraz z miejscem do siedzenia. Elegancja i nietuzinkowy wygląd mebli do gastronomii zdecydowanie podnosi atrakcyjność lokalu. Warto zainwestować w meble z podświetleniem - lady podświetlane, świecące stoliki. Funkcjonalność połączona z niecodzienną estetyką mebli sprawi, że nasz lokal z pewnością się wyróżni i przyciągnie klientów. Podświetlane stoliki i lady barowe są interesującym sposobem na aranżację przestrzeni, są wizualnie bardzo atrakcyjne i niezastąpione w tworzeniu klimatu szczególnie kiedy światło dzienne nie stanowi konkurencji dla doświetlania. Podświetlane meble restauracyjne to ciekawa opcja do ogródków restauracyjnych i organizacji imprez plenerowych, bo delikatne światło w otoczeniu zieleni daje niesamowite efekty.

Podświetlane meble do gastronomii - jakie wybrać?

Zakup należy przemyśleć. Innych potrzebować będziemy do restauracji, innych do baru. Powinny być funkcjonalne, ich rozmiar dostosowany do wielkości lokalu, a wygląd pasować do wystroju. Dobrym rozwiązaniem są modułowe lady barowe z podświetlaniem (można je zestawiać w zależności od potrzeb) i świecące stoliki firmy Pedrali. Wykonane z wytrzymałych tworzyw są trwałe, odporne na zniszczenie i łatwe w utrzymaniu czystości, a przy tym intrygujące formą co wraz z podświetleniem żarówkami lub diodami LED daje niezwykłą estetykę. Nadają się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz lokalu. Bogata oferta mebli z podświetleniem (lady barowe, stoliki) jaką mamy w naszym sklepie internetowym daje szerokie możliwości wyboru i zastosowania - skorzystaj z naszych propozycji.